Yılka

Web Sitesi: www.borsan.com.tr

Faaliyet Alanları

Borsan alüminyum kablo fabrikasında yılka markasıyla da alüminyum kablo üretimi yapmaktadır.

Yıllık 24.000 ton Alüminyum Ergitme Kapasitesi ile Alüminyum iletkenli Yeraltı Enerji Kabloları, izolasyonlu ve izolasyonsuz Havai Hat Kabloları, Tam Alüminyum Havai Hat iletkenleri, Çelik Özlü Alüminyum iletkenleri, Alüminyum Tel üretimini Samsun’da bulunan 40.500 metrekare kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Uzman Kadro ve Kalite

Tüm ürünlerin elektrik, mekanik, kimyasal ve yangına dayanıklılık testleri, uzman ekibin kontrolünde Borsan laboratuvarlarında en modern cihazlarla gerçekleştirilmektedir.

Kalite Standartları

Türkiye´de ISO 9000 kalite yönetimi sistemi ve IS014000 çevre yönetim sistemi belgelerini ilk alan kuruluşlardan olma özelliğine sahip olup, üretimini dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Üretim

Enerji nakil hatlarında kullanılan AAAC, AACSR, ACSR ve AAC hertürlü çelik ve alüminyumözlü iletkenler 9.5-12 mm alüminyum filmaşin, alüminyum teller, 0.6/1 kV PE ve XLPE yalıtkanlı hava hattı kabloları (AER) alüminyum iletkenli, bakır iletkenli yeraltı enerji kabloları ve tesisat kabloları üretmektedir.

Tanıtım Videosu

Üretim Tesisleri

Alüminyum iletkenli Yeraltı Enerji Kabloları, izolasyonlu ve izolasyonsuz Havai Hat Kabloları, Tam Alüminyum Havai Hat iletkenleri, Çelik Özlü Alüminyum iletkenleri, Alüminyum Tel üretimini Samsun’da bulunan 40.500 metrekare kapalı alana sahip Borsan fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Aliminyum Kablo'da
adresi

Kalite ve Sürdürülebilirlik

Borsan, kalitesiyle fark yaratan, stratejik yatırımlarıyla güvenle büyüyen, geleceğe gururla taşınan lider marka olmaya daima devam edecektir. 

Borsan Kablo olarak sizlere en kaliteli ürünü sunmak için global kalite standartlarını takip ediyor,  hatta ar-ge çalışmalarımızla bu standartlara öncülük ediyoruz. Belgelerimizi, CPR ve DOP dokümanlarımızı incelemek için tıklayın.

ALÜMİNYUM KABLO VE TEL

Alüminyum CCR Rod döküm tesisimizde uluslararası standartlara uygun olarak 9,5 mm ve 12,5 mm Aylık 1500 Ton alüminyum Rod ( filmaşin) üretimi yapılmaktadır, bu ürünler kendi tel çekme hatlarımızda giriş teli olarak kullanıldığı gibi, sıkı sarım şeklinde paketlenerek müşterilerimizeda satışı yapılmaktadır.Alüminyum tel çekme tesisimizde 1,30 – 7,50 mm arasında yüksek kalitede alüminyum tel inceltme işlemi yapılmaktadır burada üretilen ürünler tel bükme makinelerimizin giriş malzemesi olarak kullanılmakta, talep edildiğinde ise 630 mm makaralarda satışı yapılmaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız

İletişim

Yeni projeleriniz ve çalışmalarınız için bizimle iletişime geçin.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, kalite belgelerimizi görmek, Borsan Kablo ile ilgili en güncel haberleri okumak için web sitemizi ziyaret edin.

borsan.com.tr'ye git