Medicana

Faaliyet Alanları

Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün, 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında.

Yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurt dışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir.

Medicana International Samsun

Karadeniz Bölgesi ve yakın coğrafi ülkelere hizmet vermek üzere 2011 yılında kurulmuştur.

Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Tüp Bebek ( IVF) ,Ortopedi ve Travmatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Romatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi (Akciğer Kanserleri Tanı ve Tedavi Kliniği) alanlarında hizmet vermektedir.

Kalite Belgelerimiz

Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir. Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir.Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü’nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır.

Medicana Sağlık Grubu daha iyi
için çalışıyor

İletişim

Uzmanlarımıza Sorun

Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Medicana Samsun Sitesine Git