Haber Radyo

Web Sitesi: www.haberradyo.com.tr

Faaliyet Alanları

Samsun’un en çok dinlenen yerel radyosu

Gerçek Haber – Kaliteli Müzik sloganıyla yola çıkan Samsun Haber Radyo, FM bandı 103.5 frekansından yayın yapmaktadır. Samsun yerel radyoları içerisinde teknolojik alt yapısı ses ve yayın gücüyle kısa zamanda samsunda popüler radyo olmayı başarmıştır.

Haber Radyo Tanıtım Videosu

Karadeniz’in  Periscope’ta
İlk Canlı Yayın Yapan Radyosu

Haber Radyo olarak Periscope’ta Samsun ve bölgesinde bir ilk olarak canlı yayın hizmeti vermekteyiz. Amacımız dinleyicilerimize ve izleyenlerimize Samsun’u daha iyi tanıtmak ve bilgilendirmek ve aynı zamanda kaliteli müziklerimizle izleyenlerimizi keyiflendirmek.

Haber Radyo Periscope(Mobil Link)
Haber Radyo Periscope(Web Sitesi Link)

Haber Radyo Yayıncılarımız

Samsun’da Haber Radyo Dinlenir

Yayına başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde hareket eden, Samsun Haber Radyo reklamlarını profesyonellik anlayışı içerisinde Samsun Radyo reklamcılığına farklı bir boyut kazandırarak müşterilerine hizmet veren yerel bir radyodur.

Haber Radyo “Samsun’da Haber Radyo dinlenir”, “Bir radyodan fazlası” sloganları ile büyüyen ve internet üzerinden www.haberradyo.com.tr adresinden web yayınlarını da sürdüren Samsun’un en çok dinlenen yerel radyosu olan haber radyo iç dış canlı yayınları ve stüdyo konuklarıyla da Samsun’un nabzını haberin radyosu olarak tutmaktadır.

Haber Radyosuna Konuk Olan Misafirlerimiz

Haber Radyo’yu , 360° Gezin

İletişim

Haber Radyo’daki programları ve yayın akışlarını takip etmek ,radyo hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve radyomuza konuk olmak istiyorsanız web sitesimizi ziyaret edin.

www.haberradyo.com.tr'ye git