Borsan Kablo

Faaliyet Alanları

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi şirketi arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Borsan Kablo; bakır iletken, alüminyum iletken, enerji kabloları, zayıf akım kabloları, alüminyum iletkenli kablolar, aydınlatma ürünleri ve tesisat malzemeleri başta olmak üzere bir çok ürün çeşidinin seri üretimini yapmaktadır. Ayrıca kendi bünyesinde PVC granül üretim tesisi bulundurmakta, sürdürülebilir yatırımlarına her yıl devam ederek ürün yelpazesini genişletmektedir.

Üretim Tesisleri

Samsun’da bulunan 75 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesislerimizde yıllık 1200 ton bakır ergitme, 2000 ton alüminyum ergitme kapasitesi ile teknolojinin en son imkanlarını kullanarak üretim yapmaktayız.

Kablo'da
adresi Borsan Kablo

Kalite ve Sürdürülebilirlik

Borsan, kalitesiyle fark yaratan, stratejik yatırımlarıyla güvenle büyüyen, geleceğe gururla taşınan lider marka olmaya daima devam edecektir. 

Borsan Kablo olarak sizlere en kaliteli ürünü sunmak için global kalite standartlarını takip ediyor,  hatta ar-ge çalışmalarımızla bu standartlara öncülük ediyoruz. Belgelerimizi, CPR ve DOP dokümanlarımızı incelemek için tıklayın.

BAKIR KABLO VE TEL

Upcast sürekli Döküm tesisimizde üretilen bakır filmaşinler ASTM B 49 ve DIN 17652 standartlarına uygun kalitededir. Üretilen filmaşinler bir bölümü kendi tel çekme tesisimizde girdi tel olarak kullanılmakta, kalan bölümü ise müşteri özel istekleri doğrultusunda ambalaj yapılarak satılmaktadır. 0,15 mm’den 3.50 mm’ye kadar tek tel üretimi yapılabilmektedir. Soğuk tel çekme yöntemiyle tavlı olarak inceltilen çok telli ürünler , aynı anda 16 tele kadar 0,15 – 0,49 mm aralığında üretilerek DIN 630’luk demir makaralara sarılmaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız

ALÜMİNYUM KABLO VE TEL

Alüminyum CCR Rod döküm tesisimizde uluslararası standartlara uygun olarak 9,5 mm ve 12,5 mm Aylık 1500 Ton alüminyum Rod ( filmaşin) üretimi yapılmaktadır, bu ürünler kendi tel çekme hatlarımızda giriş teli olarak kullanıldığı gibi, sıkı sarım şeklinde paketlenerek müşterilerimizeda satışı yapılmaktadır.Alüminyum tel çekme tesisimizde 1,30 – 7,50 mm arasında yüksek kalitede alüminyum tel inceltme işlemi yapılmaktadır burada üretilen ürünler tel bükme makinelerimizin giriş malzemesi olarak kullanılmakta, talep edildiğinde ise 630 mm makaralarda satışı yapılmaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız

İletişim

Yeni projeleriniz ve çalışmalarınız için bizimle iletişime geçin.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, kalite belgelerimizi görmek, Borsan Kablo ile ilgili en güncel haberleri okumak için web sitemizi ziyaret edin.

borsan.com.tr'ye git