Borled

Işığı Güvenle Taşır

Faaliyet Alanları

İç ve dış mekan armatürlerinin, LED’li aydınlatma ürünlerinin, grup priz ve tesisat malzemelerinin üretimi

Borled, yurt içi ve uluslararası aydınlatma sektöründe sürdürülebilir büyüme vizyonu ile yatırımlarına devam eden Borsan Grup’un bünyesinde faaliyet göstermektedir. 2017 yılı itibari ile LED’li aydınlatma ürün imalatında faaliyete geçen Borled Aydınlatma, modern teknolojisi ve Borsan Grup’un tecrübesi ile sektörde liderliğe yükselmeyi hedeflemektedir.

Üretim Tesisleri

Samsun Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 15.000m²’lik kapalı alanda üretim ve ürün tasarımları yapan Borled Aydınlatma, İstanbul Perpa’da bulunan satış ve pazarlama departmanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aydınlatma ürünlerinde
adresi Borled

Kalite ve Sürdürülebilirlik

Borled, Karadeniz’in en büyük aydınlatma ürünleri laboratuvarına sahip olmanın verdiği avantajı kullanarak kaliteli ve verimli üretimi bir araya getirmektedir.

Borled Aydınlatma Laboratuvarı, iç ve dış mekan aydınlatması ile ilgili TS EN 60598-1 (Aydınlatma Armatürleri Güvenlik Gereksinimleri) standardına uygun olarak ölçümler gerçekleştirmektedir. Ürünlerin güvenlik testleri, armatür ve lambaların fotometrik değerleri, elektriksel, kimyasal ve fiziksel özelliklerinin ölçümleri yapılmakta olup, cihazlarda yapılan periyodik ara kontrol ve kalibrasyonlar sayesinde ürün kalitesi en üst seviyede tutulmaktadır.

İletişim

Yeni projeleriniz ve çalışmalarınız için bizimle iletişime geçin.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, kalite belgelerimizi görmek, Borled ile ilgili en güncel haberleri okumak için web sitemizi ziyaret edin.

borled.com.tr'ye git