Borsan Cavi

Faaliyet Alanları

1932’de tek mülkiyet olarak kurulan şirket , 1975 yılında telefon ve elektrik sistem kablolarını üreten bir anonim şirketi haline geldi.

90’ların sonlarında,şirket,mobil cihazlar,robotik ve endüstriyel otomasyon için kabloların üretiminde uzmanlaşmaya başladı.Kalite standartlarına uygun üretim gerçekleştiren Borsan Cavi,dünya pazarında sektöründeki diğer firmalarla rekabet içerisinde olup,kaliteli üretim ve hizmetten ödün vermeden daima daha farklı projelerle lider konumuna yükselmeyi hedefliyor.

Üretim Sektörleri

Borsan Grup bünyesinde yer alan,Borsan Cavi markası ile üretime devam eden fabrikada; uzay, silah, gemi, otomotiv ve robot sanayisine yönelik endüstriyel özel teknoloji gerektiren kablolar üretilmektedir.

Sinyal Kontrol Kabloları

Otomotiv Kabloları

Spiral Kablolar

Yangın Alarm Kabloları

Enstrümantasyon Kabloları

Veri Kabloları

Daha iyi , Daha Güçlü

Haziran 2016’da,Salvi Cavi’yi bünyesine katan Borsan Grup , şirketin ismini Borsan Cavi Srl olarak değiştirdi.Elektrik ve aydınlatma sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip olan Borsan Kablo ile güçlerini birleştirdi.Şimdi yolumuza her zamankinden daha güçlü devam ediyoruz

Geniş Malzeme Yelpazesi

Bizi ayırt eden temel özelliker;sektör içindeki malzemelerin özelliklerini ve detaylarını kapsamlı bir bilgi birikimine sahip olmamızdır.
PUR,PE,PP,PPE,XLPE,PETE,G7,G10,EPDM,PTFE gibi geniş bir malzeme ile günlük üretim yapılmaktadır.

Kablo'da
adresi Borsan Cavi

İletişim

Yeni projeleriniz ve çalışmalarınız için bizimle iletişime geçin.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, kalite standartları belgelerimizi görmek, Borsan Cavi ile ilgili en güncel projelerden ve üretimde kullanılan malzemeler hakkında bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

borsancavi.com'ye git